(044) 339-99-94

(044) 280-43-44

(067) 403-87-42

"Комбінат Будіндустрії" - 70 РОКІВ ЯКОСТІ ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ

Новини

Розширення асортименту

Сьогодні багато чого змінюється в підходах формування внутрішньої і зовнішньої стратегії виробництва робіт, але незмінним залишається принцип швидкого і якісного, а найголовніше комплексного обслуговування замовників.

Сьогодні багато чого змінюється в підходах формування внутрішньої і зовнішньої стратегії виробництва робіт, але незмінним залишається принцип швидкого і якісного, а найголовніше комплексного обслуговування замовників. Бажання забезпечити його запити в найкоротші терміни і не по одному, а кільком напрямкам заощадити час і пошуки тієї чи іншої продукції, бути обов’язковим в частині виконання договірних зобов’язань. Саме це і є мета і стратегія розвитку ТОВ «Комбінат будіндустрії»

З цією метою ми розширюємо асортимент нашої продукції залучаючи до співпраці провідні вітчизняні та зарубіжні підприємства. Так в цьому році ще одні нашим партнером стала білоруська компанія "СКТ ЮНИПЛАСТ" заснована в 2010 році. Основний напрямок діяльності компанії - виробництво труб зі структурованою подвійною стінкою з поліпропілену для безнапірних підземних систем зовнішньої каналізації